KAAN SOLAR,kaan solar çağrı merkezi,çağrı merkezi, Müşteri Hizmetleri,call center,kaan solar call center,yenilenebilir enerji,güneş enerji sistemleri,almanya çağrı merkezi, Arge, Proje Oluşturma, Montaj, Satış Sonrası Hizmet, Servis, Keşif Yapıyoruz, Analiz Ediyoruz, Müşteri Hizmetleri,

Giden Arama Operasyonu, Telefonda Satış, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Çağrı Merkezi Eğitimleri, Voip Dialer,almanca iş fırsatları,almanca çağrı merkezi, Giden Arama Operasyonu, Telefonda Satış, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Çağrı Merkezi Eğitimleri, Yardım Masası (Help Desk), Voip Dialer,

Memnuniyet Esası, Ücretsiz 7x24/365 gün Destek,

  • Türkçe
  • Deutsch
whatsapp

Projelendirme

KAAN SOLAR

Projelendirme

Taleplerinizi Dinliyoruz İhtiyaçlarınız doğrultusunda tecrübeli ekibimiz sizi dinliyor, en doğru ve profesyonel çözümler üretiyoruz.
Keşif Yapıyoruz İhtiyaçlarınızı dinledikten sonra yerinden analizler yaparak size en doğru projeyi oluşturuyoruz.
Analiz Ediyoruz Talepleriniz ve yaptığımız keşif sonucu elde edilen verileri analiz ederek sizin için en doğru kararları veriyoruz.
Arge Konusunda uzman ekibimiz sürekli araştırma ve arge yaparak işinizi geliştiriyoruz.
Proje Oluşturma Bütün bu çalışmalardan sonra uzman ekibimiz sizin için en verimli projeleri oluşturuyoruz.
Montaj Projenizi zamanında ve en doğru şekilde hayata geçiriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Bizden aldığınız ürünler ortaya çıkabilecek her türlü problemin tespitine ve çözümüne yönelik hizmetlerimizi kapsamaktadır.
Servis Satış sonrasında da sizin yanınızdayız. Karşılaşabileceğiniz bütün sorunlarda uzman ekibimiz sizin için çözümler üretiyor.